Skip to main content

Buhalterinių paslaugų kainos kriterijai

Įmonės veikloje buhalteris atlieka itin svarbų vaidmenį. Nesvarbu kokioje srityje dirbate, visus veiksmus bei operacijas reikia fiksuoti dokumentuose. Tai reikalinga įvairių ataskaitų teikimui, deryboms ar net veiklos analizei. To reikalauja šalies įstatymai, tad vienu ar kitu atveju turite tuo pasirūpinti. Šiomis dienomis vis labiau populiarėja ne samdomų darbuotojų pasirinkimas, o įmonės. Jų teikiamos buhalterines paslaugos yra itin kokybiškos bei atitinka smulkaus ir vidutinio verslo poreikius. Kalbant apie kainas, specialistai išskiria, jog šis pasirinkimas yra daug ekonomiškesnis. Jis padeda sutaupyti ir neprarasti paslaugų kokybės. Jei svarstote, kiek jums tai gali atsieiti, visada galite pasinaudoti kainų skaičiuokle, kuri įvertins, kiek jūsų įmonės buhalterine apskaita reikalauja lėšų. Ši suma kiekvienoje įmonėje yra skirtinga. Ji priklauso nuo įvairių kriterijų, tad šiek tiek plačiau apie juos.

Kreditorius Metinės palūkanos Didžiausia suma Kredito terminas Paraiška
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR iki 60 mėn.
nuo 7% iki 10000,00 EUR iki 60 mėn.
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR nuo 2 d. iki 48 d.
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR nuo 3 mėn. iki 48 mėn.
iki 75% iki 300,00 EUR nuo 14 d. iki 1 mėn.
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR nuo 15 d. iki 48 mėn.
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR nuo 12 mėn. iki 60 mėn.
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR nuo 3 mėn. iki 36 mėn.

Visų pirma reikia išskirti tai, jog paslaugų kaina priklauso nuo įmonės dydžio. Tai galima suprasti kaip vykdomų operacijų ar sąskaitų skaičių. Natūralu, jog įmonės, kuri veikia jau kelerius metus, pardavimai yra didesni, tad išrašomų sąskaitų skaičius didesnis. Būtent todėl šiai įmonei buhalterines paslaugos kainuos šiek tiek daugiau nei tai, kuri dar tik pradeda savo veiklą. Taip pat, norint sužinoti bent apytikslę paslaugos kainą, reikia pateikti duomenis ir apie įmonėje dirbančių darbuotojų skaičių. Buhalterine apskaita yra glaudžiai susijusi su darbuotojų atlyginimais, tad šis kriterijus yra be galo svarbus. Negalima pamiršti ir fakto, ar firma yra pridėtinio vertės mokesčio mokėtoja. Tai lemia ataskaitų kiekį bei darbo sudėtingumą. Pagal šiuos aspektus galima sudaryti sutartį, kurioje bus įvertinta jūsų įmonei reikalingos paslaugos kaina. Bet kokiu atveju, ši suma bus mažesnė, nei ta, kurią išleistumėte samdydami darbuotoją. Jei apsirinktumėte pastarąjį variantą, jums reikėtų įrengti papildomą darbo vietą, įsigyti įvairias apskaitos programas bei ieškoti alternatyvų buhalterio ligos ar atostogų metu. Taigi, jei norite viso to išvengti, aptarnaujančios įmonės paslaugos yra geriausias pasirinkimas.

Galiausiai, negalima pamiršti fakto, jog mokėjimas už atitinkamas paslaugas gali būti fiksuotas ir kintantis. Šio plano pasirinkimas priklauso nuo jūsų vykdomos veiklos specifikos ir pastovumo. Jei ištisus metus išrašomų sąskaitų skaičius yra panašus bei susiduriate su minimalia darbuotojų kaita – buhalterines paslaugos turėtų būti teikiamos už fiksuotą kainą. Visgi, jei jūsų firmos veikla priklauso nuo sezoniškumo, tai reiškia, jog atitinkamais metų laikais turite didesnius užsakymus, geriausia rinktis kintantį mokėjimo būdą. Tokiu atveju mokėsite tik už atliktus darbus ir sutaupysite taip reikalingas lėšas. Buhalterine apskaita įmonėje gali svyruoti, kartais būti daugiau darbo, kartais mažiau, tad tokie planai leidžia optimizuoti išlaidas ir vengti bereikalingų mokėjimų. Jei nuspręstumėte samdyti darbuotoją, būtumėte priversti jam mokėti atlyginimą ir tais laikotarpiais, kai įmonės veikla yra beveik sustojusi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *