Skip to main content

Pirkimas internetu

Pastaruoju metu daugelis žmonių renkasi apsipirkinėjimą internetu. Tai puiki galimybė užsisakyti prekes bet kuriuo paros metu bei gauti jas tiesiog į savo namus. Vieni renkasi tokį pirkimo būdą todėl, jog taupo savo laiką, tuo tarpu kiti susigundo žemomis kainomis, tačiau bet kokiu atveju reikia pripažinti, kad tai itin populiaru. Žinoma, apie pirkinius internete sklando begalės skirtingų nuomonių, tačiau renkantis patikimas parduotuves neturėtumėte nerimauti. Pastarosios ne tik siūlo kokybiškas prekes, tačiau ir garantuoja už suteikiamas prekes ar paslaugas. Jei dar nesate susidūrę su būtent tokia pirkimo forma, greičiausiai dvejojate ir nežinote nuo ko pradėti. Taigi, štai keli pagrindiniai žingsniai, kurie padės apsipirkti bet kurioje internetinėje svetainėje.

Kreditorius Metinės palūkanos Didžiausia suma Kredito terminas Paraiška
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR iki 60 mėn.
nuo 7% iki 10000,00 EUR iki 60 mėn.
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR nuo 2 d. iki 48 d.
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR nuo 3 mėn. iki 48 mėn.
iki 75% iki 300,00 EUR nuo 14 d. iki 1 mėn.
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR nuo 15 d. iki 48 mėn.
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR nuo 12 mėn. iki 60 mėn.
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR nuo 3 mėn. iki 36 mėn.

Visų pirma jums derėtų įsitikinti, ar tai patikima parduotuvė. Žinant tai, jog negalite į ją nuvykti, turėtumėte imtis kitų priemonių. Jei jus domina drabužiai internetu, turėtumėte ieškoti atsiliepimų ar bet kokios kitos informacijos apie parduotuvę, kurioje ketinate pirkti. Naudokitės pačiomis paprasčiausiomis paieškos sistemomis ir nustebsite, kiek daug informacijos jums pavyks rasti. Jei pastebėsite, jog visos nuomonės teigiamos ir nėra pasitaikę sukčiavimo atvejų – pirkite ir nedvejokite.

Kitas žingsnis – pristatymo galimybės. Kiekvienas žmogus turi skirtingus poreikius, tad galima drąsiai teigti, jog parduotuvės negali įtikti kiekvienam. Būtent todėl jums reikia pasidomėti pristatymo galimybėmis bei pasiūlymais dar prieš išsirenkant prekes. Juk nenorite praleisti valandą laiko renkantis suknelę ir vėliau sužinoti, jog pastaroji negali būti pristatoma jūsų mieste? Drabužiai internetu tai tik vienas iš pavyzdžių, ta pati taisyklė turėtų būti taikoma perkant visas prekes bei paslaugas. Taigi, išsiaiškinkite ar jums priimtinos pristatymo bei grąžinimo sąlygos ir tik tada rinkitės iš pateikto asortimento.

Peržiūrint jums siūlomas prekes, visada atkreipkite dėmesį į aprašymus. Jei jus domina drabužiai internetu – tai turėtų būti tikslūs dydžiai, išmatavimai ar net sudedamosios audinių dalys. Tuo tarpu jei ieškote buitinės technikos, tai turėtų būti galingumas ar kiti reikalingi aspektai. Neretai žmonės piktinasi internetinėmis parduotuvėmis, tačiau pamiršta, jog jie patys yra atsakingi už tai, jog išsiaiškintų jiems pateiktą informaciją. Prekybos centruose jums ją pateikia konsultantai ir todėl mokate didesnę kainą, tad jei norite sutaupyti – turite aiškintis patys. Tik tada, kai būsite įsitikinę, jog norite įsigyti tam tikrą prekę, dėkite ją į krepšelį ir pereikite prie apmokėjimo.

Kai kurios internetinės parduotuvės reikalauja, jog pirktų tik registruoti vartotojai, tuo tarpu kitos leidžia ir svečių užsakymus. Taigi, pasirinkite galimą ir jums patogų metodą. Nepamirškite tiksliai užpildyti būtinų laukelių ir nurodyti pristatymo adreso. Tai itin svarbu, nes į tą vietą jums bus pristatytas naujas pirkinys. Galiausiai, atlikite apmokėjimą ir laukite pristatymo dienos, kai gausite savo norimą prekę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *