Skip to main content

Rūbai internetu – geras pasirinkimas

Prieš gerą dešimtmetį, niekas nebūtų pagalvojęs, jog internetinė prekyba taps tokia populiari. Dar atrodo neseniai absoliučiai visi eidavome į didžiulius prekybos centrus bei apsipirkinėjome kitose eilinėse parduotuvėse. Viskas atrodo buvo gerai, tiek prekių kainos neblogos, tiek asortimentas įvairus. Visgi laikai keitėsi, atsirado technologijos ir kiti modernūs dalykai bei paslaugos kaip rūbai internetu. Kuomet atsirado elektroninė prekyba, atsivėrė daug galimybių tiek pardavėjams, tiek pirkėjams. Konkurencija tarp pardavėjų internete didėja, todėl dėl šios priežasties jie priversti mažinti siūlomų prekių kainas. Ypač kai kainos yra mažesnės nei kitose prekybos vietose bei atėjus naujam sezonui, itin jaučiasi pirkimo „banga“ ir pirkėjų susidomėjimas siūlomu asortimentu.

Kreditorius Metinės palūkanos Didžiausia suma Kredito terminas Paraiška
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR iki 60 mėn.
nuo 7% iki 10000,00 EUR iki 60 mėn.
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR nuo 2 d. iki 48 d.
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR nuo 3 mėn. iki 48 mėn.
iki 75% iki 300,00 EUR nuo 14 d. iki 1 mėn.
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR nuo 15 d. iki 48 mėn.
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR nuo 12 mėn. iki 60 mėn.
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR nuo 3 mėn. iki 36 mėn.

Visi puikiai suprantame, kad ne kiekvienas galime sau leisti garsių ir brangių firmų aprangą, kuria prekiaujama prekybos centruose. Ypač brangu būna, kuomet išleidžiama nauja kolekcija ir kainos būna didelės, kol nesibaigia sezonas ir nesulaukiame išpardavimo. Visgi visą vasarą nelauksime ir jos gale nepirksime norimų basučių – vasara juk baigėsi. Rudenį laukia rudeninė avalynė. Šioje vietoje sprendimas paprastas, tai rūbai internetu. Nors ir sezono pradžia, nors ir nauja kolekcija, tačiau kaina internete yra prieinama daugeliui ir nesikandžioja. Dėl to nereikia laukti nuolaidų, akcijų ir kitų malonių, kad būtų galima pirkti tai, ką norime. Be to, kas nerimauja dėl daiktų kokybės ir kurie yra geresni, ilgai dvejoti neverta. Jeigu tas pats daiktas parduodamas pigiau, nereiškia, kad jis prastesnis. Tiesiog jo pardavimui internete išleidžiami mažesni kaštai negu tokį patį daiktą parduodant paprastoje parduotuvėje. Dėl to sutaupoma kainos atžvilgiu, kuri patraukli pirkėjams. Žinoma, broko pasitaiko visur. Tai normalu, juk gamyboje būna visko. Jeigu taip nutiko, jog pirkinys neatitinka tam tikrų reikalavimų, visuomet galima jį grąžinti ir atgauti už tai pinigus.

Visgi ne tik kaina ir kokybė yra vieninteliai faktoriai, perkant prekes. Labai svarbu prekių asortimentas, jų dizainas, modeliai. Grįžkime į eilinę parduotuvę prekybos centre. Tarkime, jog batų parduotuvėje šį sezoną ypač populiarūs vieno modelio mėlyni sportiniai bateliai. Savaime suprantama, jog kas trečias praeivis dėvės būtent tokius sportinius batelius kaip jūsų. Tai tikrai labai „originalu“. Gamintojas, savo ruožtu, matydamas, jog tai populiaru ir perkama, gamins to paties daugiau ir pakartotinai tieks į prekybos vietas. Kalbant apie internetines parduotuves, šioje vietoje viskas yra kitaip. Tiems, kurie nenori būti tokie kaip visi, vienodais batais, kelnėmis, rankinėmis ir t.t., puikus pasirinkimas pirkti internetinėje parduotuvėje. Tokio tipo parduotuvės nesiorientuoja į daugumą ar masę. Elektroninėje erdvėje siūlomi išskirtiniai ir pigūs rūbai, kurių neturės kas antras ar kas dešimtas vartotojas. Tai gali būti palaidinės, apatinis trikotažas, avalynė ar striukės. Internetas, tai puiki alternatyva pirkti tiems, kuri ne tik taupo, tačiau nori ir išsiskirti iš pilkos minios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *