Skip to main content

Šildymas granulėmis – pigu ir patogu

Visiems gerai žinoma, jog butų šildymo kainos su laiku tik didėja. Šalčiausiais žiemos mėnesiais tam gali tekti skirti net 300 eurų, na o žinant šalies pragyvenimo lygį, tokios sumos yra tiesiog neįtikėtinos. Galbūt tokios pragyvenimo sąlygos ir lemia faktą, jog vis daugiau žmonių keliasi gyventi į nuosavus namus ar kotedžus. Pastarųjų šildymas, nepaisant gerokai didesnio ploto, visada atsieina mažiau. Visgi, persikėlę gyventi į nepriklausomą būstą, turėsite patys pasirinkti šildymo būdą, na o šioje vietoje pasirinkimas tikrai nėra mažas. Būtina pastebėti, jog vartotojams aktualiausias ne tik ekonomiškumas, tačiau ir komfortas, kurį suteikia šildymo sistema. Niekam ne paslaptis, jog šildymas malkomis yra pigiausia alternatyva, tačiau reikia labai gerai apsvarstyti, ar norite įsipareigoti nuolatos prižiūrėti, kurti bei valyti pečių. Galbūt pradžioje tai ir neatrodo sudėtingas darbas, tačiau su laiku visa tai gali virsti problema. Svarstote, ką tokiu atveju rinktis? Koks kitas šildymo būdas leis pernelyg neišlaidauti ir tuo pačiu mėgautis komfortu? Tai granuliniai katilai, nes tik jie gali pasiūlyti tai, kas atitinka jūsų keliamus reikalavimus. Taigi, šiek tiek plačiau apie juos.

Kreditorius Metinės palūkanos Didžiausia suma Kredito terminas Paraiška
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR iki 60 mėn.
nuo 7% iki 10000,00 EUR iki 60 mėn.
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR nuo 2 d. iki 48 d.
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR nuo 3 mėn. iki 48 mėn.
iki 75% iki 300,00 EUR nuo 14 d. iki 1 mėn.
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR nuo 15 d. iki 48 mėn.
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR nuo 12 mėn. iki 60 mėn.
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR nuo 3 mėn. iki 36 mėn.

Visų pirma reikia pastebėti, jog šildymas granulėmis yra daug paprastesnis. Jums kasdien nereikia pečiaus užkurti, o taip pat ir dėti granules. Pastarosioms yra skirta speciali talpa, kurią pakanka papildyti vos kartą per savaitę. Granulių susinaudojimas priklauso nuo to, kokia temperatūra lauke ir kiek šilumos jums reikia namuose. Vertinant praktiką, galima pastebėti, jog tokio tipo šildymas tikrai nėra brangus, ypač jei naudojatės specialiais davikliai, kurie katilui leidžia pačiam reguliuoti reikiamą šilumos kiekį. Kaip jau supratote, granuliniai katilai nereikalauja daug priežiūros, tad jų siūlomas komfortas yra kur kas didesnis nei šildant malkomis. Kalbant apie pačių katilų kainas, jos taip pat nėra didžiausios, lyginant su kitais galimais pasirinkimais. Žinoma, granuliniui katilui reikės skirti šiek tiek daugiau lėšų nei kieto kuro, tačiau visa tai atsveria komfortas, kurio siekiate sau ir savo šeimos nariams. Galbūt jūs ir norite sutaupyti, tačiau ar savo patogumų sąskaita? Gerai apie tai pagalvokite.

Šiandien, norint įsigyti reikiamą katilą, nereikia domėtis užsienyje siūlomomis naujovėmis. Tai būtų tiesiog beprasmiška, juk ir Lietuvoje gausu įmonių, kurios siūlo kokybiškus prietaisus. Granuliniai katilai yra vieni iš populiariausių, todėl jų pasirinkimas tikrai labai didelis. Galite rinktis iš skirtingų gamintojų, šalių, kainų intervalų ir t.t. Tai leidžia kiekvienam š mūsų atrasti sprendimą, kuris atitinka keliamus reikalavimus bei galimybes. Namo šildymo pasirinkimas yra vienas iš svarbiausių ir sudėtingiausių klausimų, tad jam skirkite daug laiko. Tik tokiu būdu susikursite tokius namus, apie kuriuos visada svajojote. Pasinerkite į paieškas internete, na o čia rasite visus atsakymus į jums rūpimus klausimus bei milžiniškas pasiūlos galimybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *