Skip to main content

Steam Wallet pasiūlymai vartotojams

Elektroninių parduotuvių skaičius nuolatos auga. Didėjant paklausai, auga ir pasiūla, kuri orientuojasi į visus klientų poreikius. Būtent dėl šios priežasties internete tampa įprasta pirkti ne vien drabužius ar avalynę, bet ir maistą, paslaugas, o galbūt net ir kitas, labiau specifines prekes.Kaip žinia, kompiuterinių žaidimų rinka auga ir užima vis didesnę dalį, tad natūralu, jog atsiranda įvairių paslaugų, kurios orientuotos į tokio tipo klientus. Tai žmonės, kurie perka bei domisi kompiuteriniais žaidimais ne tik lietuviškose internetinėse svetainėse, bet ir populiariausiose platformose, tokiose kaip Steam. Jos išsiskiria milžiniškais informacijos srautais, naujausių žaidimų pasiūla ir panašiais dalykais, kurių natūraliai ir domina potencialius pirkėjus. Tiesa, turint galvoje tai, jog ši svetainė nėra lietuviška, natūralu, jog joje galioja ne visi mes mums įprastos taisyklės, na o viena jų – perkant kompiuterinius žaidimus reikia atsiskaityti kreditine kortele. Priešingu atveju pirkimas negali būti įvykdomas. Galbūt mums tai naujiena, tačiau užsienio parduotuvėse toks reiškinys gan įprastas. Visgi, ką tokiu atveju daryti vartotojui, kuris atsiduria išties nemalonioje padėtyje? Jums reikėtų žinoti, jog Steam Wallet pirkti galite lietuviškose internetinėse svetainėse, kur viskas veikia greičiau ir paprasčiau.

Kreditorius Metinės palūkanos Didžiausia suma Kredito terminas Paraiška
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR iki 60 mėn.
nuo 7% iki 10000,00 EUR iki 60 mėn.
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR nuo 2 d. iki 48 d.
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR nuo 3 mėn. iki 48 mėn.
iki 75% iki 300,00 EUR nuo 14 d. iki 1 mėn.
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR nuo 15 d. iki 48 mėn.
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR nuo 12 mėn. iki 60 mėn.
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR nuo 3 mėn. iki 36 mėn.

Norėdami papildyti būtent Steam sistemos sąskaitos balansą galite naudotis ir dovanų kortelės kodu, kurį įsigysite Lietuvoje. Tai patikima ir tikrai patogu, mat už tokias dovanų korteles galite atsiskaityti daugeliu skirtingų būdų. Pasirinkite, kas jums patogiau – sms mokėjimai, banko pavedimai ar net mokėjimas atliktas prekybos centro kasoje. Taip taip, visa tai gali būti jūsų pasirinkimas jei tik naudositės Lietuvoje veikiančių partnerių paslaugomis. Steam Wallet pirkti galima lengvai, saugiai ir be jokių nesklandumų, tad kiekvieną žaidimų faną kviečiame pasinaudoti šia galimybe ir nepraleisti šanso įsigyti naujausius kompiuterinius žaidimus būtent Steam sistemoje. Keli trukdžiai negali tapti priežastimi, kodėl negalite mėgautis populiariausios žaidimų platformos paslaugomis, kuri vienija milijonus žaidimų entuziastų visame pasaulyje. Apsvarstykite tai.

Pildyti Steam sistemos balansą per lietuviškas elektronines parduotuves yra palanku dar ir dėl kitų priežasčių. Daugeliui naudotis lietuviškomis svetainėmis lengviau ir saugiau. Na o kiti nori padovanoti tokio tipo dovanų korteles paaugliams, kurie patys dar neturėtų galimybės įsigyti kompiuterinius žaidimus Steam sistemoje. Tai sukuria visiškia naujas galimybes, kuriomis gali pasinaudoti kiekvienas norintis. Taigi, visai nesvarbu, esate kompiuterinių žaidimų mėgėjas, profesionalas, o galbūt tiesiog ieškote dovanos artimam žmogui, kuris domisi šiais dalykais. Bet kokiu atveju Steam Wallet yra geriausias pasirinkimas rinkoje, kuris jums gali pasiūlyti daug daugiau nei tikėjotės. Pasinaudokite šia informacija ir pasidomėkite, ką galite įsigyti už jums palankias kainas. Nustebsite sužinoję, kaip pigu naudotis tokiomis paslaugomis ir kokios jos iš tiesų gali būti vertingos tiek jums patiems, tiek aplinkiniams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *