Skip to main content

Tinklelių nuo uodų techniniai duomenys

Jei ir jums šiltasis vasaros sezonas asocijuojasi su vabzdžiais, kurie trukdo ramiai ilsėtis – tokiu atveju jums reikalingi tinkleliai nuo uodų, kurie apsaugo, kad jokie tokio pobūdžio gyviai neįskristų į patalpą. Paprastai pastarosios prasideda nuo gyvenamojo ploto ir baigiasi tokios vietomis, kaip vasarnamiai. Svarbiausia, kad apsauga 100-procentinė, taigi jei jau įsigysite šį produktą – galėsite būti tikras, kad jūsų problemos su fauna bus visiškai išspręstos.

Tinkleliai nuo vabzdžių pirmiausia yra skiriami į tris kategorijos. Kiekvienos jų pasižymi savo išsidėstymu ir funkcionalumu. Žinoma, visada jas vienija tai, kad tai pats efektyviausias būdas išvengti namuose įsikūrusi vabzdžių, kurie gali trikdyti ramybę.

Tinkleliai nuo uodų roleto išsidėstymu – dažniausiai pasirenkami tuomet, kai nenorima, kad tinklelis visą laiką būtų ant langų. Paprasčiausiai labai patogus būdas jį valdyti. Kuomet oras sušyla ir visi vabzdžiai tampa kur kas aktyvesni, tuomet rekomenduojame roletus užtraukti ir to pasekoje niekas neįskrenda į patalpą. Jei nenorite, kad tinklelis jums trukdytų grožėtis vaizdu pro langą – tokiu atveju roletą paprasčiausiai atitraukite į viršų. Valdymo mechanizmas lygiai toks pat, kaip ir paprasčiausių roletų.

Tinklinės durys, logiška, pritaikomos tik durims. Dažniausiai vasaros metu norisi, kad namuose būtų kuo daugiau oro. Tokiu atveju verta pasirinkti tokio tipo duris. Logiška, kad jos kiek brangesnės nei tinklelis, kuris jau automatiškai uždedamas ant langų rėmų. Tačiau tokio durys, tiksliau tinklelis – funkcionalus bus daugelį metų. Kai sezonas baigiasi ir gyviai jau tampa nebeaktualūs – tokiu atveju tinkleliai nuo durų labai nesunkiai nuimamas.

Rėmelio formos tinkleliai nuo uodų dažniausiai montuojami tiesiai ant langų formų. Tai pats dažniausias pasirinkimas. Sumontuoti taip paprasta, kad dažniausiai net nereikia specialistų, kurie visą darbą atliktų už jus. Juolab, tai pats pigiausias variantas.

  1. Tinkleliai nuo uodų suteikia ir papildomą funkciją. Jei įsigysite tokius, kurie turi alergenų nepraleidžiančią medžiagą – bus išspręsta ir šienligės problema. Namuose bus galima būti atdaru langu.
  2. Jei turite gyvūnų – specialistai viską sumontuos taip, kad pastarasis galėtų nesunkiai įeiti ir išeiti iš namų.
  3. Tinkleliai nuo uodų paprastai būna juodos spalvos, tačiau pastarieji labai ploni, tad nekelia estetinio diskomforto. Tuo pačiu netemdo namų.
  4. Tinklelis gali būti montuojamas su varžteliais ar paprasčiausiai lipdukais, kurie labai nesunkiai nusiima.
  5. Tinklelio rėmas (tiek į langus montuojamas, tiek į duris) – labai patvarus, tad nuolatinis jo nuėmimas (kiekvieną sezoną) tikrai nepaskatins greičiau susidėvėti.
  6. Pats tinklelis dažniausiai gaminamas iš aliuminio medžiagos. Taigi, pasižymi tvirtumu, ilgaamžiškumu ir nerūdijančiu plienu.

Tinkleliai nuo vabzdžių – puikus pasirinkimas visiems, kurie mano, kad uodai sukelia labai daug problemų. Jei kelintą dieną nemiegate, kadangi nuolatos uodas zirzia prie ausies – išspręskite problemą.

 

One thought to “Tinklelių nuo uodų techniniai duomenys”

  1. Aš viena iš tų kuriems tinkleliai nuo vabzdžių puikus išsigelbėjimas. Tiesiog lengvas vabzdžių problemos sprendimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *