Skip to main content

Vaikiškas skėtis – mažylių džiaugsmas

Čia Lietuva, čia lietūs lyja – daugeliui puikiai pažįstama ir girdėta frazė. Tačiau tikra tiesa, kad mūsų krašte lietus yra dažnas svečias, todėl turime būti jam pasiruošę. Tad ačiū žmonijai, kuri jau daugiau nei prieš keturis tūkstančius metų išrado unikalų įrenginį – skėtį. Kiekvienam iš mūsų jie yra sukurti skirtingi. Vyrai dažniausiai renkasi minimalistinio dizaino ir ramių, tamsių spalvų aksesuarą nuo lietaus, moterims skirtas skėtis dažniausiai būna margas ir žaismingas, o vaikiškas skėtis – pats linksmiausias ir smagiausias. Vaikai mėgsta ne tik braidyti po balas ir džiaugtis krentančiais lietaus lašais iš dangaus, jiems taip pat smagu rankose laikyti linksmą skėtį.

Kreditorius Metinės palūkanos Didžiausia suma Kredito terminas Paraiška
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR iki 60 mėn.
nuo 7% iki 10000,00 EUR iki 60 mėn.
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR nuo 2 d. iki 48 d.
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR nuo 3 mėn. iki 48 mėn.
iki 75% iki 300,00 EUR nuo 14 d. iki 1 mėn.
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR nuo 15 d. iki 48 mėn.
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR nuo 12 mėn. iki 60 mėn.
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR nuo 3 mėn. iki 36 mėn.

Kokie būna vaikiški skėčiai? Tikriausiai nesunku būtų nuspėti. Kaip ir visi mažyliams skirti daiktai, taip ir apsaugos nuo lietaus: lietpalčiai, aulinukai bei skėčiai yra žaismingi. Dažnai jiems skirti aksesuarai taip pat būna dekoruoti mėgstamais animacinių filmų personažais ar linksmomis iliustracijomis. Smagūs paveikslėliai, regis, tik ir kviečia lietsargį išskleisti ir džiaugtis linksmybėmis balose. Čia akimirksniu gali gimti naujos šeimos fotosesijos idėja. Argi nesmagu būtų visiems drauge nusiauti batus, pasitaškyti po balas, nebijant sušlapti nuo kojų iki pat galvos, ir tiesiog smagiai praleisti popietę. Derinkite laiką su pažįstamu fotografu ir stebėkite orų prognozę tam, kad turėtumėte kuo naujai papuošti namų sienas bei šeimos albumą papildyti naujomis nuotraukomis.

Vaikiškas skėtis visada itin lengvai išsiskleidžia, kad vaikui nebūtų bėda jį greitai išpakuoti. Jo rankena bus spalvinga ir patogi laikyti. Mergaitėms skirti skėčiai dažniausiai gali būti dekoruoti princesėmis, pelenėmis, fėjomis arba tiesiog mielais gyvūnų paveikslėliais. Tuo tarpu mažiems berniukas ant skėčio bus nupiešta mašina, motociklas, žmogus voras arba pliušinis meškutis. Taip kartu gyvenantys vaikai lengviau pažins, kuris skėtis yra sesės, o kuris – brolio.

Šis, vaikams skirtas, aksesuaras taip pat gali būti puiki dovana būsimo gimtadienio, darželio išleistuvių ar Šv. Kalėdų proga. Vaikiškas skėtis nėra brangus, todėl jį padovanoti nebus sunku, o vaikui tai bus džiaugsmo kupina diena. Pakviesite jį padūkti į lauką sekančią dieną, kai bus numatyti krituliai ir kartu turėsite nuostabų laiką. Regis, toks paprastas daiktas – skėtis vaikams gali suteikti tiek daug smagių akimirkų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *